В'ЇЗНУ ГРУПУ КОЛИШНЬОГО КПП У ВІЙСЬКОВОМУ МІСТЕЧКУ ДЕМОНТУЮТЬ. ЩО З'ЯВИТЬСЯ НА ЇЇ МІСЦІ?

Дата: 27.05.2021 16:06

Фото без описуНа виконання рішення 6-ої позачергової сесії Березівської сільської ради від 15 квітня 2021 року, наразі за сприяння приватних підприємців Заболотного Михайла Андрійовича (с. Іванівка), Словінського Віктора Миколайовича (с. Дубовець) та Храпчука Володимира Вікторовича (с. Дубовець) проводиться демонтаж в'їзної групи практично розваленого, давно недіючого приміщення КПП. Щиро дякуємо їм, що відгукнулися на прохання та об'єднавши зусилля допомогли у вирішенні даного питання.

Колись це місце було не лише "обличчям", а й "візитівкою" військового містечка #115. Нині це суцільна руїна, яка спотворювала до сьогодні загальний вигляд містечка.Фото без описуЗа задумом, після повного прибирання рештків будівельного сміття, тут буде змонтовано флагшток, де майорітиме державний прапор України та прапор Березівської громади.

Закликаємо жителів військового містечка продумати, що б ви хотіли бачити ще на цій доволі просторій ділянці. Якщо ви маєте слушні конструктивні чи креативні ідеї, завітайте з ними до сільської ради. Вислухаємо кожну пропозицію, обговоримо та разом прийдемо до спільного рішення задля розвитку і покращення благоустрою цієї території.

Михайло Яромов, Березівський сільський головаФото без опису