У СТІНАХ ІВАНІВСЬКОЇ ШКОЛИ ПРОЛУНАВ ОСТАННІЙ ДЗВОНИК

Дата: 26.05.2021 14:00

Фото без опису26 травня в стінах Іванівської школи пролунав останній дзвоник.

Оберемки квітів, усміхнені обличчя і сльози на очах, щирі напутні слова та вітання — все це свято Останнього дзвоника.

Саме таке відчуття було в батьків випускників, у яких були зволожені очі, вдивляючись у своїх вже дорослих синів та доньок.

Розділити радість свята до Іванівської школи завітали секретар Березівської сільської ради Олена Василівна Цимбалюк та завідувачка відділу освіти Аліна Сергіївна Забродська, які привітали зі святом завершення навчального року усю дружню родину — учнів, вчителів, батьків.Фото без описуФото без опису

Щирі слова побажань лунали цього дня на адресу випускників від директора школи Наталії Миколаївни Палій, першої вчительки Лесі Володимирівни Кислицької та класного керівника Людмили Анатоліївни Устименко.Фото без описуЩирими словами вітали усіх присутніх ведучі свята Вікторія Протасюк та Анна Ястребова, красивими піснями привітали випускників талановиті зірочки - Марія Матвієнко, Олександра Шелягіна та Аліна Кислицька.

Справжнім сюрпризом для всіх присутніх на урочистій лінійці стала танцювальна композиція у виконанні одинадцятикласників разом із батьками.

І ось хвилююча мить… Звучить останній дзвоник у руках одинадцятикласника Сергія Константинова та першокласниці Валерії Вакулович.

Радість та смуток переповнюють серця випускників. Навчання у школі закінчилося. Попереду – незвіданий шлях дорослого життя і серйозного світу. У добру путь і щасливу днину, дорогі випускники!Фото без опису