У БЕРЕЗІВСЬКІЙ СІЛЬСЬКІЙ РАДІ В ДЕНЬ ПАМ’ЯТІ ТА ПРИМИРЕННЯ

Дата: 08.05.2021 20:51

Сьогодні, у День пам’яті та примирення, по всій території Березівської сільської ради за участю сільського голови Михайла Яромова, секретаря сільської ради Олени Цимбалюк, старост старостинських округів, працівників культури, освіти, частково школярів та жителів сіл, а також за участю голови районної ради Житомирського району Олександра Блощинського, заступниці голови райдержадміністрації Людмили Заворотнюк, голови ради ветеранів Житомирського району Олексія Ковальчука, — відбулися урочисті покладання квітів до пам’ятників воїнам-визволителям, полеглим у боях під час Другої світової війни та невинно убієнних та закатованих в фашистських концтаборах.

Детальніший фотозвіт та історична довідка із старостинських округів — згодом, у наступних інформатеріалах.

Слідкуйте за нашими дописами.

ВІЧНА СЛАВА ГЕРОЯМ! НІКОЛИ ЗНОВУ!