У САДКАХ КИПИТЬ РОБОТА З БЛАГОУСТРОЮ

Дата: 28.04.2021 10:47

Фото без описуСело Садки продовжує пробуджуватися і перевтілюватися після зимової сплячки. Роботи по благоустрою тут вже тривають понад місяць.

За цей час встигли зрізати хворі дерева, почистили фруктовий молодий сад, що біля клубу, підсадили випавші за зиму кущі грабу, якими формують "живу" огорожу в центральному парку, окультурили та придали шаровидної форми кущам самшиту уздовж пішохідних зон тут же, а ще заклали новий парк біля адмінприміщення.

26 квітня робота знову кипіла. Староста Садківського старостинського округу Ольга Кузьмівна Шинкар згуртувавши навколо себе працівників старостату, школи, дитсадочка, організувала прополку квіткових клумб у парку "Віри, Надії, Любові".

Згодом, як потеплішає, тут висіють традиційні чорнобривці, айстри та сальвію, чим поставлять фінальний акорд у весняній толоці.