У БОЛЯРЦІ ПРИБРАЛИ СТИХІЙНЕ СМІТТЄЗВАЛИЩЕ

Дата: 25.04.2021 18:16

Стихійному сміттєзвалищу в с. Болярка по вул. Новій - понад 30 років. Люди облюбували собі несанкціоновану місцину практично в межах села, на окраїні посадки, і постійно недобросовісно скидають сюди найрізноманітніші відходи своєї життєдіяльності.

Пластик, скло, побутові кульки та інший непотріб вилежувалися в гущавині просто неба, а під поривами сильного вітру розліталися навкруги і забруднювали ще більшу частину території.

21 та 24 квітня під керівництвом старости Василівського старостинського округу Сергія Черпіцького було організоване прибирання даного сміттєзвалища та вирізано порослі кущів обабіч дороги.

Допомогли прибрати дану територію: Сироїжко Ю.М., Ярошинський С.М., Черпіцький Й.П., Кобилянський А.В., Кобилянський В.А., Маковський Й.В., а екскаваторні роботи провів Лашевич С.В., за що всім учасникам щира вдячність.

Велике прохання до жителів села відповідально ставитися до природи та екології, адже чисто не там, де прибирають, а там, де не смітять!