У НОВІЙ ВАСИЛІВЦІ ОБЛАШТОВАНО ЗУПИНКУ

Дата: 13.04.2021 07:30

Фото без описуНа численні прохання жителів с. Нова Василівка, за ініціативи та безпосередньої участі старости Василівського старостинського округу Сергія Черпіцького та за підтримки жителів Сироїжка Ю.М., Олексюка Б.А., Ляшевича С.В., Котвіцького О., Єременчука В.М., Ярошинського С.М. та Шадури В.В. - 9 квітня в Новій Василівці було облаштовано автобусну зупинку.

Матеріали на зупинку закупив місцевий підприємець Олексюк Б.А., зварювальні та монтажні роботи провели Патюк А І. і Патюк М.А.

Камінь надав підприємець Вигівський М.А., а його підвозом займався Росковинський Д.О. - працівник сільгосппідприємця Панченко О.Л., щебінь надано Березівською сільською радою.

Щиро дякуємо за плідну співпрацю та прекрасний результат усім, хто долучився до цієї благородної справи. Хай Бог повертає сторицею витрачені сили.