У РАМКАХ БЛАГОУСТРОЮ БЕРЕЗІВСЬКОЇ СІЛЬСЬКОЇ РАДИ

Дата: 09.04.2021 08:11

Триває місячник благоустрою в населених пунктах Березівської сільської ради. До участі вже долучилися освітяни, медики, працівники культури, апаратів старостинських округів та небайдужі жителі громади.

У рамках благоустрою також заплановано зрізування аварійних дерев, таких, що несуть загрозу життю людей, будівлям та лініям електромереж, а також дерева біля об’єктів благоустрою, що підлягають реконструкції або капітальному ремонту згідно генерального плану розвитку населених пунктів.

Нагадаємо, у січні 2021 року після обстеження спецкомісією, керуючись положенням Постанови Кабміну від 1 серпня 2006 року №1045, яка чітко регламентує, які дерева можуть бути зрізані, — відведено для зрізування певну кількість дерев, на що отримано відповідні дозволи.

Фото без описуФото без описуФото без описуРоботи вже проведені біля Іванівського ФАПу, у Барашівці біля школи та мосту, а також біля адмінприміщення центральної садиби Березівської сільської ради. На місці видалених дерев, де це передбачено, обов’язково будуть розроблені дизайнерські планування, згідно яких буде засаджено молоді деревця, декоративні кущі та інша багаторічна рослинність, які в сукупності створять прекрасний пейзаж кожної сільської території Березівської громади.