У ДАВИДІВСЬКОМУ КЛУБІ ПЕРЕКРИЛИ ДАХ

Дата: 05.04.2021 01:03

Біля десяти років у Давидівському сільському клубі одна і та ж проблема — внутрішні поточні ремонти не мали результативності по одній простій причині, — дах, що протікає! Після рясних дощів, вода з яких забивала у дірки, тут постійно з’являлася волога, яка руйнувала стелі, оздоблені армстронгом, а де був підшитий гіпсокартон, з’являлися руді плями та викручувало цей будматеріал, суттєво постраждала і підлога, яку потрібно замінювати повністю.

Після значних снігопадів, що пройшли в лютому цього року, проблема вкотре нагадала про себе, тож у Березівській сільській раді було прийняте рішення почати ремонт із головного, — даху. За тиждень, бригада будівельників демонтувала 170 м² старої покрівлі, змонтувала нові крокви, які, до речі, були виготовлені з дерев, зрізаних біля Іванівського ФАПу (увесь матеріал яких був розкрижований, розпущений на пиломатеріал, і оприбуткований сільською радою), проклала гідро-бар’єр, накрила дах металочерепицею, зробила водовідвідні стоки.

Фото без описуЦе лише частина роботи, яка вже зроблена для покращення умов культурного закладу. З часом тут потрібно замінити підлогу та нарешті довести до пуття багатостраждальний внутрішній ремонт, на якому буде поставлений головний акцент — якість!