В ІВАНІВСЬКОМУ СТАРОСТИНСЬКОМУ ОКРУЗІ ПРОВЕЛИ ВЕСНЯНУ ТОЛОКУ

Дата: 27.03.2021 18:37

Фото без описуСьогодні, 27 березня, в рамках проведення місячника із благоустрою, в Іванівському старостинському окрузі була проведена весняна толока.

У ході робіт учасники в центральній частині Іванівки: біля адмінбудівлі, поштового відділення, клубу - повигрібали суху рослинність, зібрали побутове сміття, яке завдячуючи низькій культурі населення, на жаль, постійно з'являється, прибрали центральні зупинки.

Біля ФАПу чоловіки повикорчовували пні зрізаних ялин, які затіняли приміщення та своїм корінням почали руйнувати його фундамен.

Нагадаємо, у планах сільської ради провести тут благоустрій території та осучаснити вигляд центральної частини.

Прибрали свої території і працівники ФАПу в Барашівці та біля клубу в Давидівці.

Прикро констатувати, але попри те, що оголошення старости округу з'явилося ще за тиждень, - до участі в суботній толоці крім працівників сільської ради, закладів культури, ФАПів та депутатів, - долучилася лише незначна кількість ініціативних жителів. А це ще раз доводить про байдужість населення до всього, що відбувається навколо, адже жити за принципом "моя хата скраю" зручніше, і простіше, лежачи на дивані, хаяти владу за бездіяльність!

Дякуємо всім, хто попри вихідний день, з відчуттям громадянського обов'язку, долучився до спільної справи на благо громади.