ОГОЛОШЕННЯ! БЕРЕЗІВСЬКА СІЛЬСЬКА РАДА ПЕРЕХОДИТЬ НА ЗАКРИТИЙ РЕЖИМ РОБОТИ!

Дата: 16.02.2021 19:33

У зв'язку зі стрімким зростанням захворюваності та запобігання поширення гострої респіраторної хвороби COVID-19, спричиненої коронавірусною інфекцією - Березівська сільська рада переходить на "закритий" режим роботи з 17 лютого по 03 березня включно.

Надання консультацій та видача довідок буде проводитися згідно попереднього запису по тел.: (097) 151-86-42 - Наталія Тимофіївна Добжанська, завідуюча організаційно-інформаційним відділом та (098) 411-04-28 - Тетяна Сергіївна Ткачук, спеціаліст із соціальної роботи.

Шановні жителі сільської ради! Звертаємося до Вас із проханням відповідально ставитися до свого здоров'я та оточуючих. Якщо ви маєте погане самопочуття, не ризикуйте, і не ігноруйте це - залишайтеся вдома, і терміново зверніться до сімейного лікаря. Пам'ятайте, хвилина - грає роль, а ваше здоров'я - лише у ваших руках!